Cennik i regulamin
✔ Koszt wynajęcia domku na 5 osób 500 / zł (100 zł / osoba)
✔ Koszt wynajęcia domku dla mniejszej grupy gości - do negocjacji
✔ Możliwość zaopatrzenia lodówki w wyroby regionalne - cena do uzgodnienia.

Serdecznie zapraszamy Państwa na odpoczynek do osady "Zielone Wzgórza"

Przytulne drewniane domki

Regulamin rezerwacji i pobytu
W celu zapewnienia Państwu udanego wypoczynku w naszej osadzie, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Dokonanie przez Państwa wpłaty zadatku na poczet rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją zapisów w Regulaminie.
1. Domki wynajmowane są na doby. Wynajem dotyczy całego domku dla max. 5 osób.
2. Doba w domku trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00.
3. Głównym kanałem komunikacyjnym jest e-mail: gamabis@o2.pl bądź biuro@zielone-wzgorza.com oraz telefon: +48 +48 602 237 013.
4. Oferta domku "Zielone Wzgórza" jest prezentowana na stronie pod lnkiem: www.zielone-wzgorza.com
Rezerwacja i sposób rozliczeń
1. Rezerwacji domku mogą Państwo dokonać drogą telefoniczną bądź mailową. Należy podać termin pobytu oraz liczbę osób, ze wskazaniem wieku dzieci. Na tej podstawie dokonana zostanie rezerwacja wstępna na 24 godziny. Jest to czas dla Państwa na zapoznanie się z naszym Regulaminem oraz dokonanie wpłaty zadatku na poczet rezerwacji domku.
2. Zadatek wynosi 30% całkowitej kwoty usługi i powinien zostać wpłacony na rachunek bankowy o numerze: 57 1090 1942 0000 0001 3501 2804. W tytule wpłaty należy wpisać nazwisko oraz datę pobytu.
3. Rezerwacja uważana jest za potwierdzoną po przesłaniu dowodu wpłaty na adres e-mail lub zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym wskazanym w punkcie 2. Następnie otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem rezerwacji.
4. Pozostałą część opłaty za pobyt wraz z kaucją należy uregulować w momencie przyjazdu.
5. Na czas pobytu pobierana jest kaucja w kwocie 400 zł stanowiąca zabezpieczenie na wypadek szkód podczas pobytu. Kaucja jest zwracana na wskazany przez Państwa rachunek bankowy lub gotówką po opuszczeniu domku (zdaniu kluczy), pod warunkiem, że stan techniczny domku, jego wyposażenia oraz terenu będzie nie gorszy niż w dniu przekazania Państwu kluczy do wynajmowanego domku.
6. W przypadku jeśli nie przyjadą Państwo w wyznaczonym terminie, rezerwacja zostaje anulowana o godzinie 11:00 dnia następnego, wniesiony zadatek oraz opłata za pobyt (za wyjątkiem kaucji) nie podlega zwrotowi.
7. W przypadku skrócenia pobytu należność za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi.
Pobyt w domku
1. Podczas gdy nastąpi zameldowanie i przekazanie kluczy. Udzielimy instrukcji dotyczących obsługi wybranych urządzeń elektrycznych, obsługi kominka itp.
2. Niezgłoszenie uwag co do stanu technicznego domku w momencie wprowadzenia do domku, równoznaczne jest z tym, że domek został oddany do użytku w stanie nie budzącym zastrzeżeń.
3. Obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu wewnątrz domku.
4. W dniu wyjazdu domek należy pozostawić w takim stanie, w jakim został przekazany w dniu Państwa przyjazdu.
5. Przedmioty pozostawione przez gościa w domku, po jego opuszczeniu, zostaną odesłane na prośbę gości pod wskazany przez niego adres.
6. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości przed przyjazdem oraz w trakcie pobytu prosimy o kontakt bezpośredni lub email - udzielimy pomocy.